Facebook Instagram
Kontakty Extra sleva 10%

X-lander

Narozením nového potomka do Vaší rodiny, se určitě zabýváte otázkou, jaký kočárek bude pro Vás a Vaší ratolest ten nejlepší. Proto Vám nabízíme praktické, moderní a hlavně kvalitní produkty outdoorové značky X-LANDER.
Firma se zaměřuje hlavně na výrobu kočárků, které jsou určeny pro rodiče, kteří rádi tráví čas se svými dětmi procházkami. Firma neustále zvyšuje kvalitu svých produktů, aby uspokojili své spotřebitele.

Cestování s X-lander hrou

Produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími požadavky a normami, díky čemuž jsou opravdu bezpečné, kvalitní a spolehlivé. S kočárkem značky X-LANDER už pro Vás a Vaše dítě nebude cestování veřejnou dopravou, nakupování a procházka přeplněnými ulicemi měst noční můrou, ale naopak radostí. Firma spolupracuje jen se zavedenými designéry, proto drží X-LANDER krok s módními trendy a jejich výrobky mají nezaměnitelnou estetiku a design. V naší nabídce Vám nabízíme široký výběr nejen již zmiňovaných kočárků, ale také autosedaček, fusaků a dalšího příslušenství. 

X-lander X-Go kočárek Morning grey

X-lander X-Go
X-lander X-Go
-33%
Extra sleva
X-lander Tradiční značka kočárků s více než desetiletým působením na trhu. Modely X-lander vždy patřily a patří mezi kočárky vhodné pro pohodlné cestování po nezpevněném terénu. S postupným prosazováním na západoevropských trzích se do nabídky...
3 779 Kč
s kódem EXTRA
Skladem 1 ks