Vánoce

Monitory dechu

V dnešní době jsou monitory dechu součástí snad ve všech porodnicích a také domácností. Do naší nabídky jsme zařadili spoustu přístrojů, které Vám pomůžou mít Vaše miminko neustále pod kontrolou. Monitory dechu slouží ke snímání dechu i pohybu zároveň. My Vám nabízíme výrobky od známých výrobců, jako jsou např. Hisense. Budete si naprosto jistá, že Vaše miminko v klidu spinká, protože ho bude neustále hlídat monitor dechu. Sami si můžete nastavit citlivost senzorických desek a už se nebudete muset bát žádných falešných alarmů. Jedná se o ty nejkvalitnější produkty, které prošly nejpřísnějšími kritérii evropské certifikace.

Široké použití monitorů dechu

Když se řekne monitory dechu, vybaví se Vám kontrola dechu miminka v postýlce? Určitě je to správná spojitost. Tyto moderní pomocníky lze využít i na jiných místech než je pouze postýlka. V naší nabídce můžete zvolit produkty, které využijete prakticky kdekoli. Monitory duchu reagují na každý pohyb bříška Vašeho miminka. V případě, že nebude zaznamenán pohyb, budete okamžitě upozorněna pomocí alarmu a světelného signálu. Snadné připevnění na plínku zvládne každý a miminko bude pod kontrolou v každé situaci.

Výhodné sady monitoru dechu a chůvičky

Máte v plánu pořídit si monitor dechu a chůvičku? Využijte výhodné nabídky těchto dvou produktů dohromady za cenu jednoho. Výrobky jsou vybaveny vynikající DECT technologií zvuku, která poskytuje vynikající zvukový přenos. Klíčovou vlastností monitoru dechu a chůvičky je stoprocentní spolehlivost, kterou Vám naše výrobky nabízejí. Přenechte svou péči o miminko při spánku kvalitním přístrojům. 

 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
2 569 Kč
Naše cena:
2 370 Kč
 Monitor dechu Babysense 1 Monitor dechu Babysense, jako jediný…
2.
Naše cena:
1 390 Kč
Podložka se senzory dechu dítětezelená digitální technologie "TULE…
Řadit dle

Hisense BABYSENSE I monitor dechu Bílá

-8%
(2 569 Kč)
2 370 Kč
(2 204 Kč s kódem VANOCE)
Extra sleva
Novinka
Dárek
zdarma
 Monitor dechu Babysense 1 Monitor dechu Babysense, jako jediný výrobek na světě, splňuje ty nejnáročnější klinické…

100% garance dodání do Štědrého dne.

Skladem v eshopu i na prodejně

Nuvita Monitor dechu Bílá

1 390 Kč
(1 293 Kč s kódem VANOCE)
Extra sleva
Novinka
Podložka se senzory dechu dítětezelená digitální technologie "TULE"bezdrátové spojení s dětskou jednotkou monitoruje rytmus…

100% garance dodání do Štědrého dne.

Nenech si ujít nejnovější trendy

SLEDUJ NÁŠ INSTAGRAM bibik.cz