SLEVANAVSE

Kojenecké váhy

Chcete mít neustálou kontrolu nad vývojem Vašeho miminka? Chcete vědět, jak neustále roste? Právě proto jsme pro Vás do naší nabídky připravili kojenecké váhy. Nyní můžete mít i Vy doma moderní váhu, která se běžně používá např. v poradnách a ordinacích pediatrů. Můžete doma tak průběžně a podrobně sledovat, jak Vaše miminko nabírá kila. Digitální kojenecké váhy jsou vhodné a velice praktické pomůcky pro bezpečné vážení novorozeňat. Budete mít možnost sledovat naprosto přesně váhové přírůstky Vašeho dítěte. Kojenecké váhy jsou lehké, odolné a velmi jednoduše se ovládají. Nyní pro Vás bude každodenní vážení Vašeho miminka hračkou!

Přesné informace během chvíle

Jelikož je docela složité, aby bylo miminko chvíli v klidu, je zapotřebí zvládnout vážení během chvilky, aby nekončila tato činnost pláčem. Někdy to ale prostě nejde, aby bylo v klidu. Proto jsou některé modely doplněny o funkci Hold, která automaticky určí hodnotu, která je konstantní po nejdelší dobu. Takže bude moci klidně kopat nožičkami a údaje budou i přes to přesné. Žádné zapisování zjištěných údajů z předešlého vážení. U nás nakoupíte různé typy, které jsou často doplněny pamětí, která zaznamená růst Vašeho děťátka.

Váhy až do 30 kg

Aby jste neměli váhu jen na období, kdy je Vaše miminko opravdu malé, pořiďte si model, který je vhodný až do 30 kg. V naší nabídce dále naleznete typy, které váží maximálně do 20 kg. Aby jste měla přesnou kontrolu nad tím, kolik Vaše děťátko vypilo, je možné si nastavit z kg na g a Vy budete mít přehled, jak papá. Finální údaje Vám vždy ukáže digitální displej. Nyní je na Vás jakou kojeneckou váhu vyberete. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
959 Kč
Elektronická váha je určena na kontrolu hmotnosti dítěte. Doporučuje se…
2.
Naše cena:
1 799 Kč
Elektronické váhy pro kojence jsou určeny k sledování hmotnosti dítěte.…
3.
Naše cena:
1 690 Kč
Digitální dětská váha s melodií. Kojenecká váha je pro měření tělesné…
4.
Naše cena:
2 399 Kč
Škálování po 10 g zjistí i ty nejmenší změny hmotnosti.Váha je pohodlná a…
Řadit dle

Reer Dětská digitální váha s melodií Bílá

1 690 Kč
(1 622 Kč s kódem SLEVANAVSE)
Extra sleva
Digitální dětská váha s melodií. Kojenecká váha je pro měření tělesné hmotnosti kojenců a malých dětí do maximální hmotnosti…

Chicco Dětská digitální váha

2 399 Kč
(2 303 Kč s kódem SLEVANAVSE)
Extra sleva
Novinka
Škálování po 10 g zjistí i ty nejmenší změny hmotnosti.Váha je pohodlná a jednoduchá na používání.Sofistikovaný systém…

BabyOno Váha elektronická pro děti do 20 kg Modrá

959 Kč
(921 Kč s kódem SLEVANAVSE)
Extra sleva
Novinka
Elektronická váha je určena na kontrolu hmotnosti dítěte. Doporučuje se zejména pro kojené děti a předčasně narozené, když…

BabyOno Váha elektronická inteligentní 2v1 s Bluethoth

1 799 Kč
(1 727 Kč s kódem SLEVANAVSE)
Extra sleva
Novinka
Elektronické váhy pro kojence jsou určeny k sledování hmotnosti dítěte. Doporučuje se zejména v kojeneckém věku a pro…