Milí zákazníci, velice nás těší Váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve.

Kojenecké váhy

Chcete mít neustálou kontrolu nad vývojem Vašeho miminka? Chcete vědět, jak neustále roste? Právě proto jsme pro Vás do naší nabídky připravili kojenecké váhy. Nyní můžete mít i Vy doma moderní váhu, která se běžně používá např. v poradnách a ordinacích pediatrů. Můžete doma tak průběžně a podrobně sledovat, jak Vaše miminko nabírá kila. Digitální kojenecké váhy jsou vhodné a velice praktické pomůcky pro bezpečné vážení novorozeňat. Budete mít možnost sledovat naprosto přesně váhové přírůstky Vašeho dítěte. Kojenecké váhy jsou lehké, odolné a velmi jednoduše se ovládají. Nyní pro Vás bude každodenní vážení Vašeho miminka hračkou!

Přesné informace během chvíle

Jelikož je docela složité, aby bylo miminko chvíli v klidu, je zapotřebí zvládnout vážení během chvilky, aby nekončila tato činnost pláčem. Někdy to ale prostě nejde, aby bylo v klidu. Proto jsou některé modely doplněny o funkci Hold, která automaticky určí hodnotu, která je konstantní po nejdelší dobu. Takže bude moci klidně kopat nožičkami a údaje budou i přes to přesné. Žádné zapisování zjištěných údajů z předešlého vážení. U nás nakoupíte různé typy, které jsou často doplněny pamětí, která zaznamená růst Vašeho děťátka.

Váhy až do 30 kg

Aby jste neměli váhu jen na období, kdy je Vaše miminko opravdu malé, pořiďte si model, který je vhodný až do 30 kg. V naší nabídce dále naleznete typy, které váží maximálně do 20 kg. Aby jste měla přesnou kontrolu nad tím, kolik Vaše děťátko vypilo, je možné si nastavit z kg na g a Vy budete mít přehled, jak papá. Finální údaje Vám vždy ukáže digitální displej. Nyní je na Vás jakou kojeneckou váhu vyberete. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
2 399 Kč
Škálování po 10 g zjistí i ty nejmenší změny hmotnosti.Váha je pohodlná a…
2.
Naše cena:
1 690 Kč
Digitální dětská váha s melodií. Kojenecká váha je pro měření tělesné…
3.
Naše cena:
2 399 Kč
Digitální váha Miniland Scaly Up je určena pro děti od narození do 50 kg.…
4.
Běžná cena:
2 078 Kč
Naše cena:
1 879 Kč
Vysoce přesná digitální dětská váha ŸObzvláště užitečná, pokud…
Řadit dle

Chicco Dětská digitální váha

2 399 Kč
(2 207 Kč s kódem SLEVANAVSE)
Extra sleva
Novinka
zdarma
Škálování po 10 g zjistí i ty nejmenší změny hmotnosti.Váha je pohodlná a jednoduchá na používání.Sofistikovaný systém…

Miniland Dětská váha Scaly Up Bílá

2 399 Kč
(2 207 Kč s kódem SLEVANAVSE)
Extra sleva
Novinka
zdarma
Digitální váha Miniland Scaly Up je určena pro děti od narození do 50 kg. Díky výměnnému nástavci je možné váhu používat pro…

Reer Dětská digitální váha s melodií Bílá

1 690 Kč
(1 555 Kč s kódem SLEVANAVSE)
Extra sleva
Digitální dětská váha s melodií. Kojenecká váha je pro měření tělesné hmotnosti kojenců a malých dětí do maximální hmotnosti…

Nuvita DIGITÁLNÍ DĚTSKÁ VÁHA Bílá

-10%
(2 078 Kč)
1 879 Kč
(1 729 Kč s kódem SLEVANAVSE)
Extra sleva
Vysoce přesná digitální dětská váha ŸObzvláště užitečná, pokud potřebujete přesně vědět, kolik mléka děťátko vypilo. …