Facebook Instagram
Extra sleva 10% Extra sleva 10%

Bebe Jou

Nizozemská společnost BÉBÉ JOU s více než 60 letou tradicí nabízí velkou řadu multifunkčních, ergonomických a výchovných produktů pro děti. Sídlí ve Staphorstu (Nizozemí) a má zastoupení v dalších více než 40 zemích světa. Pyšní se technicky vyspělými lisovacími a potiskovými stroji a také oddělením pro vývoj a výzkum. BÉBÉ JOU chce svojí kvalitu neustále zlepšovat, proto vyhledává stále nové partnery a podrobuje výrobní procesy přísnějším kontrolám. Zajímavostí je také například, že se společnost se dohodla na exkluzivní licenci a spolupráci s Disney & Mercic.

Výhody produktů Bebe Jou

BEBE JOU jde hlavně o praktičnost a bezpečnost. Proto společnost přišla s inovativním systémem koupání dětí, který zahrnuje termovaničky, sedátka do vaničky a bezpečnostní stojany na vaničku. Nejen, že se koupání stane zábavou, ale je také bezpečné. Systém společnosti BEBE JOU prošel zkouškou německého institutu TüV a vyšel jako nejbezpečnější koupací systém pro děti, který je na mezinárodním trhu dostupný. Navíc je tento systém cetrifikován nezávislými organizacemi.Mezi nabízenými designy společnosti jsou například Miffy, Pooh, Tigger a další, které napomáhají Vašemu dítěti rozvíjet jeho fantazii.

Ochrana a bezpečnost

Společnost velmi respektuje předpisy, které se týkají nejen životního prostředí, ale i ochrany zaměstnanců. Proto spolupracuje s úzkým okruhem dodavatelů surovin. Plastový materiál, který se využívá k výrobě produktů společnosti BÉBÉ JOU je recyklovaný a neobsahuje žádná změkčovadla ani těžké kovy.