Vánoce

Hluboké kočárky

Kočárek je pro každou maminku tou nejdůležitější věcí z celé výbavičky, proto je věnováno jeho výběru nejvíce času a přemýšlení, který bude ten nejlepší. Hluboké kočárky jsou vhodné pro děti hned po narození přibližně do 6 – 9 měsíců, tudíž je na ně kladen nejvyšší důraz. Kočárky mají mít rovné dno, aby novorozenec, který nemá dostatečnou svalovou oporu páteře, mohl pohodlně ležet. Vyšší bočnice pak miminko chrání před nepřízní počasí, hlavně větrem a chladem. Vynikají zejména svojí prostorností, pohodlím a komfortem. K hlubokým kočárkům můžete dokoupit celou řadu doplňků, například pláštěnku, sluneční clonu či matraci. Na většinu konstrukcí se dá také nasadit autosedačka. 
 
Samostatné hluboké kočárky
 
Pokud sháníte pouze hluboký kočárek a nechcete ho zdlouhavě hledat mezi všemi kočárky, využijte kategorie hlubokých kočárku, které jsou samostatně. Usnadní Vám to čas a Vy se tak můžete lépe soustředit na výběr toho pravého nebo prohledat i další produkty, z naší jedinečné nabídky kojeneckého a dětského zboží. Hluboké kočárky jsou tím nejdůležitějším, pro Vaše miminko. Je to první kočárek, který využívá, proto je dobrý pečlivý výběr.
 
Hluboké kočárky s autosedačkou nebo bez
 
Další skvělé sekce pro usnadnění hledání Vámi požadovaného kočárku jsou hluboké kočárky s autosedačkou nebo bez autosedačky. Pokud si vyberete hluboké kočárky s autosedačkou, buďte si jisti, že vybíráte opravdovou kvalitu a praktičnost. Veškerý sortiment lze k sadě dokoupit ve stejném designu. Díky autosedačce se kočárek stane velkým pomocníkem při nákupech nebo rychlých přejezdech a manipulaci v autě. Na druhou stranu hluboký kočárek bez autosedačky je skvělý, když už autosedačku pořízenou máte.
Zobrazit celý popis »

Nenech si ujít nejnovější trendy

SLEDUJ NÁŠ INSTAGRAM bibik.cz