Facebook Instagram
Bezplatný test autosedaček EXTRA

FB soutěž

1. Soutěž organizuje společnost FOR BABY, spol. s r.o., se sídlem Nupaky 466, Komerční park Nupaky 251 01. Účast v soutěži je zdarma a není podmíněna ani nákupem zboží či služeb společnosti na stránkách www.Bibik.cz.

2. Soutěž trvá od 15. 11. 2016 do 30. 11. 2016. Soutěží se o

  • 1.cena B.toys Veterinářský kufřík Pet Vet Clinic
  • 2. cena Taf Toys Náklaďák s pyramidou
  • 3. cena B. Kids Vodní park

Výherce bude zvěřejněný dne 01. 12. 2016 na Facebookovém profilu BÍBÍK.

3. Zájemce o účast v soutěži musí být aktivní uživatelem Facebooku.

4. Soutěž je založena na tom, že se aktivní uživatel FB profilu stane naším fanouškem, tzn. dá lajk na BÍBÍK, soutěžnímu příspěvku a do komentáře napíše správnou odpověď na soutěžní otázku, sdílí soutěžní příspěvek. Výhercem se stane ten, do zašle správnou odpověď.

5. Celkem tři uživatelé vyhrají. Výrobky určené do výherního balíčku vybere tým pracovníků Bíbík.

6. Vítěz výrobků musí splňovat všechna kritéria uvedená výše.

7. Výherci bude zveřejněn na fb BÍBÍK a bude o výhře vyrozuměn do soukromé zprávy na svém Facebookovém profilu. Po získání jeho kontaktních údajů mu bude výhra zaslána na konkrétní adresu.

8. Bude-li mít organizátor oprávněné podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání účastníka soutěže či jiné osoby, která účastníku soutěže napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude účastník ze soutěže vyloučen. Účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou.

9. Pokud nebude možné doručit výherci balíček, z důvodů spočívajících nikoliv na straně organizátora, výhra propadá ve prospěch organizátora. Organizátor neodpovídá za ztrátu, poškození, zničení, či nedoručení oznámení o výhře nebo za ztrátu, poškození, zničení, či nedoručení výhry samotné z důvodů spočívajících na straně účastníka soutěže nebo poskytovatele služeb elektronických komunikací, poskytovatele poštovních služeb či jiného doručovatele.

10. Na výhru nevzniká právní nárok a není možné ji směnit za hotovost ani místo nich požadovat jiné plnění.

11. Účastník soutěže dává svojí účastí v soutěži souhlas organizátorovi soutěže společnosti BENEO CZ s.r.o. souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, pro účely organizace soutěže a v rozsahu nutném k tomuto účelu.

12. Soutěžící registrací do Soutěže souhlasí s pravidly a podmínkami soutěže v plném rozsahu.

13. Soutěž organizuje společnost FOR BABY, spol. s r.o. z vlastní iniciativy a nezávisle na portálu www.facebook.com.

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací