Facebook Instagram
Extra sleva 10% Extra sleva 10%

Topcom

Společnost TOPCOM se soustředí hlavně na výrobu digitálních a elektronických chůviček, kterých v naší nabídce naleznete opravdu plno. Některé novější chůvičky mají zabudovaný i display, který je perfektní v tom, že pokud jste náročnější a hlavně ostražitější, protože o svého drobečka máte neustále strach, nejen slyšíte, ale můžete vidět, že Vaše mimnko je opravdu v pořádku, i když nejste nejblíž. Budete mít naprosto dokonalou kontrolu nad Vaším dítětem.

Široký sortiment značky Topcom

V sortimentu od značky TOPCOM určitě můžete naleznout také kromě chůviček i ohrívače dětských láhví, které Vám usnadní práci i čas, protože naprosto jednoduchým způsobem ohřejí dětské láhve, také sterilizují láhve před použitím, což je skvělou výhodou. K ohřívači se Vám určitě bude také hodit spousta dalšího příslušenství – odšťavňovač, miska odšťavňovače, stolní miska a odměrka na vodu. Také v nabídce naleznete různé sterilizátory, digitální ušní a čelové teploměry, digitální pokojové teploměry – pro neustálou kontrolu teploty u Vašeho nejmenšího člena rodiny, digitální dětské váhy – pro pravidelnou konrolu váhy miminka a dále sem patří také ultrazvukový zvlhčovač vzduchu. Jsou zde připraveny samé praktické doplňky TOPCOM, které zcela jistě každá maminka ocení a bude je moci mít neustále po ruce. Veškerý sortiment je cenově dostupný, aby mohl být prospěšný v běžných rodinách.

Topcom CHŮVIČKA - digitální, video BabyViewer 4400 Bílá

Topcom CHŮVIČKA - digitální, video BabyViewer 4400
-49%
Extra sleva
Elektronická dětská VIDEO chůvička Topcom, vysoce kvalitní velký barevný displej 2,4´´, digitální komunikace, žádné rušení, obousměrná komunikace, noční vidění, aktivace zvukem VOX, obousměrná komunikace, 9× ukolébavka, noční světlo, montovatelné...
2 249 Kč
s kódem EXTRA
Skladem 1 ks