Facebook Instagram
Doprava EXTRA

Speciální nabídka od BÍBÍK: Bezplatný test autosedaček přímo ve Vašem voze!

Jste na lovu dokonalé autosedačky pro vaše malé cestovatele? Přijďte k nám do BÍBÍK a využijte jedinečnou příležitost! Do konce února nabízíme speciální službu, kterou jinde v České republice nenajdete: zdarma zkoušíme a testujeme autosedačky přímo v autě zákazníka.


V BÍBÍK chápeme, že výběr správné autosedačky je kritickým rozhodnutím pro každého rodiče. Abychom vám usnadnili volbu, připravili jsme akci, která vám umožní vyzkoušet jakoukoliv autosedačku z naší široké nabídky přímo v komfortu vašeho vozidla. To vše bezplatně a bez nutnosti nákupu.Proč využít naší speciální nabídky?


1. Reálné testování v autě: Vyzkoušejte autosedačku přímo ve vašem vozidle. Není nad to vidět a pocítit, jak autosedačka sedí, zda se snadno instaluje a jak v ní bude vaše dítě sedět.
2. Odborné poradenství: Naši specialisté jsou vám k dispozici, aby vám pomohli s výběrem a ukázali, jak autosedačku správně instalovat a používat.
3. Velký výběr: Máme širokou nabídku autosedaček pro všechny věkové kategorie dětí, takže si u nás vybere opravdu každý.
4. Bezpečnostní garance: Víme, jak je důležitá bezpečnost vašeho dítěte. Všechny naše autosedačky jsou vysoce kvalitní a bezpečné.
5. Speciální bonus: Pokud si vyberete autosedačku, získáte jako bonus zdarma ochrannou podložku pod autosedačku, která chrání sedadlo vašeho vozidla.


Bezplatný test autosedaček

Jak to funguje?


Místo: Přijeďte s vaším vozem na parkoviště naší provozovny v Lounech, které pojme až 20 aut.
Čas: Po - So
Postup: Vyberte si autosedačku, kterou chcete vyzkoušet, a my vám ji nainstalujeme přímo do vašeho auta. Můžete ji testovat, zkontrolovat pohodlí, bezpečnostní prvky a snadnost instalace.


Nakupujte bez rizika! V BÍBÍK se snažíme zajistit, aby váš nákup nebyl "koupí zajíce v pytli". Věříme, že nejlepší je autosedačku vyzkoušet přímo v autě, a proto jsme pro vás připravili tuto speciální službu. Využijte této jedinečné příležitosti a přijeďte k nám do konce února. Těšíme se na vás!BÍBÍK - Vaše bezpečí a komfort na prvním místě!Bezplatný test autosedaček

 

 

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací