Facebook Instagram
EXTRA EXTRA

Lamaze

Počátky firmy LAMAZE začaly už v roce 1951 a zrodily se v USA. Je to nezisková organizace, která prvořadě podporuje přirozený, zdravý a hlavně bezpečný přístup k těhotenství, porodu a rodičovství. LAMAZE bere ohledy hlavně na rodiče, kteří chtějí pro své děti to nejlepší, nejkvalitnější a chtějí dát svým dětem všechno. Kladou důraz hlavně na kvalitu bezpečí, snaží se vyrábět co nejlepší výrobky, které jsou vhodné a také oblíbené pro děti. Hračky mají barevné odlišení věkového stupně na všech obalech a tím určují pro jako věkovou kategorii jsou nejvhodnější. Nejdůležitějším kladným bodem značky LAMAZE je, že všechny položky mají stejné spotřebitelské předpisy pro zajištění naprosté bezpečnosti pro dítě od narození po vyšší věk.

Hračky od Lamaze si děti zamilují


Každá hračka LAMAZE je vyrobena tak, aby pomohla co nejlépe rozvíjet specifické smyslové dovednosti dítěte v každé vývojové etapě. Hodně pomáhají zářivé kontrastní barvy hraček, které přitahují pozornost očí, takže procvičují zrakové schopnosti. Pískačky, cinkátka, chrastítka, které vydávají příjemnou hudbu Softronic, velice dobře podporují sluchové schopnosti Vašeho dítěte. Materiály, drobné předměty a vzory Vaše dítě budou zajímat a bude vše chtít prozkoumat, díky tomu se rozvíjí jeho hmatové schopnosti. Některé hračky jsou naprosto originální a Vaše dítě si díky nim procvičí čichové vjemy, podněcují vnímání vůní např. vanilky nebo zeleného jablíčka. Hračky LAMAZE pomůžou k vývoji Vašich dětí a tyto hračky nebou chtít dát z ručiček.

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací