Facebook Instagram
Nakup v únoru  a vyhraj 15x spotřebič Sencor EXTRA5

Nosítka

21.04.2024

Nošení dětí je nejen praktické, ale má i hluboký význam pro vzájemné pouto mezi rodičem a dítětem. Tato starodávná metoda je stále populární i v moderní době, neboť poskytuje vynikající ..

20.04.2024

Rozhodnutí mezi šátkem a nosítkem může být pro mnoho rodičů náročné. Oba typy mají své přednosti i nedostatky, a výběr závisí na mnoha faktorech, včetně věku dítěte, životního stylu rodiny ..

19.04.2024

Vázání šátku na nošení dětí může na první pohled působit jako složitá úloha, ale s trochou praxe a správnými zdroji se to může rychle stát snadnou a přirozenou činností. Zde je několik ..

18.04.2024

Nošení novorozenců je krásný způsob, jak posílit vazbu mezi rodičem a dítětem, podpořit emoční a fyzický vývoj miminka a zároveň si udržet určitou svobodu pohybu. Mnoho rodičů ..

17.04.2024

Oblečení dítěte pro nošení v šátku nebo nosítku vyžaduje zvážení několika důležitých aspektů. Vaše volba oblečení by měla zohledňovat jak teplotu prostředí, tak fakt, že samotný ..

16.04.2024

Nošení dítěte může být pro rodiče nádhernou zkušeností, která posiluje vazbu a umožňuje vám být blízko svému dítěti při zachování aktivního životního ..

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací