Facebook Instagram
Doprava EXTRA5

Autosedačky

25.04.2024

Výběr správné autosedačky je klíčový pro zajištění bezpečnosti vašeho dítěte během jízdy. Protože potřeby novorozenců se liší od těch u starších dětí, přinášíme vám ..

24.04.2024

Autosedačky jsou zásadní pro bezpečnost vašich dětí během cestování autem. Zde je deset důvodů, proč byste měli zvážit nákup nové autosedačky, namísto toho ..

23.04.2024

Výběr kvalitní autosedačky je klíčový pro zajištění bezpečnosti vašeho dítěte na cestách. Na trhu je mnoho možností, ale jak poznat, které autosedačky skutečně splňují vysoké ..

22.04.2024

Testování dětských autosedaček je klíčové pro zajištění jejich bezpečnosti a spolehlivosti. Jedny z nejpřísnějších a nejprospěšnějších testů provádí německý autoklub ADAC ..

21.04.2024

Aby autosedačka poskytovala maximální ochranu, je třeba ji správně používat. Následující tipy vám pomohou zajistit, že vaše autosedačka slouží svému účelu co ..

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby.
Více informací Méně informací